wstań!

*  *  *

Zawsze jest dobry czas, by powstać z martwych.

Błogosławionych Świąt Wam wszystkim🌸

 

O ruttka

Szczęśliwa żona od 24 lat, mama czwórki dzieci, w tym dwójki dorosłych. Poszukiwaczka skarbów w codzienności, zakochana w Bogu i oddana Maryi. Zapatrzona w biblijną Rut - wierną aż do bólu i umiejącą zbierać z pól te kłosy, które przeoczyli inni. Kochająca poezję, książki, muzykę, rośliny, malowanie i piękno w każdej postaci.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na wstań!

 1. Rafał pisze:

  Ja tak ptóbuję wstać. Pierwszy naprawdę ciepły dzień, i słoneczny. A z drugiej strony przejmuje mnie sprawa ks. Olszewskiego SCJ. Sympatyczny ksiądz, z sercem do ludzi. Nie mogę przeboleć tego, co go spotkało.

  • ruttka pisze:

   Kiedyś słuchałam go kilka razy na Yt. Wydawał się normalny. Nie mogę się wypowiadać, bo za mało znam sprawę, ale wydaje mi się, że są więksi przestępcy w naszym kraju i może najpierw nimi trzeba by się służbom zająć.
   Bo na razie to jest trochę tak, że jednemu wolno ukraść konia, a drugiego karze się, że zajrzał przez płot:(

   • Rafał pisze:

    Ano. Ja wolałbym by skończyli z push-backami na granicy. Dla mnie to jest nieludzkie. Ale to wymaga jakiejś sprawności, zorganizowania. Jest dużo trudniejsze niż niszczenie innym życia.

    Co do księdza – zarzuty mu stawiane nie pasują mi do jego charakteru. Nieprawidłowości nieprawidłowościami, ale zarzuty są dużo cięższego kalibru. Nie wierzę by świadomie brał udział w czymś, co jest rodzajem oszustwa. Poza tym – po co? Ludzie dopuszczają się oszutwa dla własnej korzyści, a nie żeby robić coś dobrego?

    • Alicja M.M. pisze:

     Sprawności, zorganizowania, zdeterminowania przed wszystkim. Także w tym kierunku, by to nie była tylko „wewnętrzna sprawa” Polski. A o to trudno, potwornie trudno. Europie z pewnością tak jest wygodniej… biorąc pod uwagę, jak skuteczną „pomoc” dostają Włochy w kwestii kryzysu na Morzu Śródziemnym.

 2. Zacisze Lenki pisze:

  Radosnych świąt dla całej Waszej rodzinki, obfitych łask od Chrystusa Zmartwychwstałego, dużo zdrowia i wszelkiego dobra.

 3. Alicja M.M. pisze:

  Chyba wstałam… podczas liturgii paschalnej. Natomiast to fizyczne wstanie dzisiaj (jeszcze z przesunięciem czasu!) nieco ospałe.
  Chrystus zmartwychwstał! Alleluja!

 4. ruttka pisze:

  Fizycznie to u mnie też tak sobie. Wciąż bym spała:) Może to przesilenie wiosenne🌷

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *