cd. przygotowań do świąt

 

Teraz czas na Robótkę.

Kartki produkujemy, ja i moi uczniowie. Dla mieszkańców ośrodka w Niegowie:) Jedni kleją, inni rysują, jeszcze inni piszą dopasowane indywidualnie życzenia. Jeszcze chwilka i dwie pękate koperty pofruną dać innym radość.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *