Bliski

Pierniczki udekorowane.

Choinka ubrana.
A na dworze – jak to w grudniu – kwitną mlecze:)

Życzę Wam wszystkim – tym znanym i tym mniej – by Maleńki Bóg urodzony w stajence obsypał Wasze życie wszelkim błogosławieństwem.

Spodziewajcie się największych cudów i oczekujcie wielu łask. Bądźcie czujni jak Trzej Królowie, by wyruszyć w drogę za Gwiazdą. On czeka.

Z sercem otwartym na oścież.

Idźcie Go spotkać.

Rut

O ruttka

Szczęśliwa żona od 22 lat, mama czwórki dzieci, w tym dwójki dorosłych. Poszukiwaczka skarbów w codzienności, zakochana w Bogu i oddana Maryi. Zapatrzona w biblijną Rut - wierną aż do bólu i umiejącą zbierać z pól te kłosy, które przeoczyli inni. Kochająca poezję, książki, muzykę, rośliny i piękno w każdej postaci.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Bliski

 1. Rivulet pisze:

  A my dziś z Elką w strugach deszczu, z parasolkami i bez swetrów, w samych płaszczach – jak to w grudniu – poszłyśmy na zakupy 🙂 Ale mleczy nie widziałam. Za to owszem, były po drodze pierwiosnki w ogródkach. Różowe…
  Co nie zmienia faktu, że czuć i widać w całym domu – urodziny pana Jezusa już tuż tuż 🙂 Grzyby, kapusta, choinka… Pomarańcze nabite goździkami. I dzieci produkujące tony papierowych łańcuchów i innych ozdób.
  Dobrych świąt dla Was, raz jeszcze! 🙂

 2. Joanna pisze:

  Amen, Rutt.
  Usciski dla Lalci i Reszty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *